Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 49
» Son Üye: Despair
» Toplam Konular: 51
» Toplam Yorumlar: 118

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 5 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 4 Ziyaretçi
Yandex

Son Aktiviteler
Altın ne kadar?
Forum: Yeni Site Tanıtımı
Son Yorum: SEO_Hizmetleri
Dün, 20:27
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Tanıtım Filmi Çekimi Fiya...
Forum: Yeni Site Tanıtımı
Son Yorum: meyado
27-02-2021, 09:34
» Yorumlar: 0
» Okunma: 8
SEO Nedir? Ne İşe Yarar?
Forum: Yeni Site Tanıtımı
Son Yorum: SEO_Hizmetleri
22-02-2021, 12:16
» Yorumlar: 0
» Okunma: 11
CS:GO Kasa Açma Siteleri
Forum: Yeni Site Tanıtımı
Son Yorum: SEO_Hizmetleri
18-02-2021, 11:58
» Yorumlar: 0
» Okunma: 17
Teknoloji Haberleri
Forum: Yeni Site Tanıtımı
Son Yorum: SEO_Hizmetleri
13-02-2021, 22:55
» Yorumlar: 0
» Okunma: 27
350 $ Eşikli Hesap Satışı
Forum: Google Ads. (Adwords)
Son Yorum: Orunn
22-01-2021, 17:17
» Yorumlar: 3
» Okunma: 106
Instagram Hesap Alırken D...
Forum: Hesap Alış-Satış
Son Yorum: Desvian
17-01-2021, 19:21
» Yorumlar: 0
» Okunma: 108
Moderatör Alımları Siteyi...
Forum: Yönetici Açıklamaları
Son Yorum: Desvian
16-01-2021, 00:26
» Yorumlar: 0
» Okunma: 106
Wmasters Ailesinin Yeni Y...
Forum: Yönetici Açıklamaları
Son Yorum: Desvian
16-01-2021, 00:10
» Yorumlar: 1
» Okunma: 109
Forum İçin Hedeflerim (Ad...
Forum: Yönetici Açıklamaları
Son Yorum: Orunn
02-12-2020, 08:02
» Yorumlar: 1
» Okunma: 330

 
  Altın ne kadar?
Yazar: SEO_Hizmetleri - Dün, 20:27 - Forum: Yeni Site Tanıtımı - Yorum Yok

Altın ne kadar?” sorusu gün içerisinde pek çok kez sorulan sorular arasında yer alıyor. Bunun sebebi genellikle yatırımcıların altına sahip olması veya altın almak için en önemli pozisyonu seçmek. Altının ne kadar olduğu, fiyatların nasıl değiştiği ve bunun gibi birçok detayı yatırımcı sıkı bir şekilde takip etmek istiyor. Bu konuda web sitemiz sizlere en doğru hizmeti sunuyor.
Web sitemizde yer alan altın haberleri ve altın ile ilgili bilgiler, yatırımcıların altın ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Altının güncel fiyatı en üst kısımda belirtilirken “Gram altın ne kadar?” sorusunun yanı sıra Dolar, Euro, Bitcoin gibi pek çok döviz kurunun da değeri web sitemizde yer alıyor. Bu sayede kullanıcılarımız tek bir sitede borsayı takip edebiliyor.
Web sitemizde kredi, döviz, borsa, altın, kripto para, hisse ve endeks gibi pek çok bilgi ve haber yer alıyor. İsteyen kullanıcılar haberleri okuyarak ekonomiyi takip edebilir isteyenler bilgi yazılarından faydalanarak daha iyi bir yatırımcı haline gelebilir. Analizlerin ve raporların da yer aldığı web sitemizde “Çeyrek altın ne kadar?” gibi soruların cevabına yatırımcı olmak isteyenler ve yatırımcılar hızlı bir şekilde ulaşabiliyor, hemen yatırım işlemlerine başlayabilir. Yatırımcıların bu konuda tek yapması gereken web sitemize girip bizleri takip etmesi.

Bu konuyu yazdır

  Tanıtım Filmi Çekimi Fiyatları
Yazar: meyado - 27-02-2021, 09:34 - Forum: Yeni Site Tanıtımı - Yorum Yok

[Resim: hdtanitimfilm.jpg]
Şirket ve organizasyonların hizmet ve ürünlerinin tanıtımı için tanıtım videosu çekimi hizmetlerinden faydalanmak istemektedirler. Kurumsal tanıtım filmi çekimi için farklı tarifelerimiz olup, bu tariflerin belirlenmesinde etkili olan başlıca etmenler şunlardır;
·        Tanıtım filminin uzunluğu,
·        Tanıtım filminin çözünürlüğü,
·        Senaryo ve metin içerip içermediği,
·        Profesyonel seslendirme içerip içermediği,
·        Işık ekipmanı kullanılıp kullanılmayacağı,
·        Jimmy Jip, slider, drone kullanımı,
·        Çekim yapılacak sürenin uzunluğu,
·        Yapılacak revize sayılarıdır.
Ancak her proje farklıdır ve net fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekipmanlar Neden Önemlidir?
Kameralar insan gözü gibi görmezler. Net bir görüntü elde etmek veya gölgeleri engellemek için fazladan ışık kullanmak gerekmektedir. Jimmy Jip, slider gibi araçlar kameraların hareket ettirilirken sallanmaması için kullanılmaktadır. Geniş alaların yüksekten yapılan çekimlerinde ise video kameralar profesyonel dronelara takılarak çekim yapılmakta, bu şekilde videonun görüntü kalitesinde değişiklik olmaması sağlanmaktadır.

Revize Nedir?
Revize, çekimler bittikten ve montaj işlemleri tamamlandıktan sonra yayına hazır hale geldiği düşünülen video üzerinde yapılan değişiklik işlemleridir. Bu işlemle montaj kısmına geri dönülür, gerekirse yeni seslendirmeler yapılması gerekmektedir.

Bu konuyu yazdır

  SEO Nedir? Ne İşe Yarar?
Yazar: SEO_Hizmetleri - 22-02-2021, 12:16 - Forum: Yeni Site Tanıtımı - Yorum Yok

SEO Arama motoru optimizasyonudur. SEO Arama motorlarında daha önde çıkmanıza yarayan çok önemli bir terimdir.

Bu konuyu yazdır

  CS:GO Kasa Açma Siteleri
Yazar: SEO_Hizmetleri - 18-02-2021, 11:58 - Forum: Yeni Site Tanıtımı - Yorum Yok

CS:GO Açma Siteleri
Oyun platformları içerisinde binlerce yeni oyun çıkmasına rağmen; 2000 yılından bu yana hala kullanıcılarını memnun edebilen bir yapıya sahip olması onu öne çıkarmaktadır. Kutu açma siteleri de bu oyun ile birlikte ortaya çıkmıştır. 21 ağustos 2012 yılında Counter Strike Global Offensive yayınlanarak bu haberi günlerdir bekleyen kullanıcıları memnun etti. Ve bunun üzerine online platformlar üzerinden yayınlanan oyunlar içerisinde en popüler oyun olma özelliğini de kazanmış oldu. CS:GO oyuncular arasında rekabetçi seçeneklerinin de eklenmesiyle kullanıcıların takdirini toplamıştır. CS:GO açma siteleri de oyunla birlikte popüler olmaya başlamıştır. Gamerlar oyun ile ilgili grafiklerinin ve oyun içerisinde optimizasyon sorunlarının yaşanmamasından da oldukça memnundur.
CS:GO Açma Siteleri 2020
CS:GO içerisinde getirdiği birçok özellik ile de kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu açıdan CS:GO açma siteleri kullanıcılar için oluşturulan skinler oyun içerisinde kullanıcıların birbirleri arasında öne çıkmalarına da olanak sağlamaktadır. CS:GO içerisinde kasa açma özelliği de bulunmaktadır. Steam kodları ya da oyun içerisindeki satın alma seçenekleriyle skinlerin oyun içerisinde oluşturulan farklı fiyatlı kasalar içerisinden sahip olunabilmelerine de olanak sağlamaktadır. Kasa açma siteleri bu açıdan oyuncuların ilgilerini çekmeye başlamıştır. CS:GO kasa açma siteleri bu  açıdan oyuncuların tercih ettikleri bir web platformu haline gelmektedir. Oyun içerisindeki kasalar awp dragon skinleri, karambit skinleri gibi artılar katarak oyuncuların oyun içerisindeki gelişimlerine de desktek vermektedir. Kasalar içerisinden silah skinlerinin alınabilmesi konusunda yaşanan zorluklar nedeniyle de kasa açma fiyatlarından daha uygun fiyatlara sağlanan bu skinler kullanıcılar açısından avantajlar sağlamaktadır.
Ücretsiz CS:GO Kasa Açma Siteleri
CS:GO oyun dünyasında devrim niteliği de taşıyan Counter Strike serisinin 2012 yılında yayınlanan sürümüdür. Sürüm içerisinde rekabet imkanı ve kullanıcılar arasında sıralamalar yapılması da bu açıdan yeni ve özel bir niteliktir. Kasa açma siteleri oyun içerisinde hesap almanıza ve skinlerinizi alabilmenize olanak sağlayan bir durumdur denilebilir. Kullanıcılar sayısız kasa açma denemesi yerine CS:GO kasa açma siteleri üzerinden satın alımlar yaparak skinleri alabilmektedir. Bu durum oyuncuların oyun içerisinde yükselebilmelerine ve hasar ve güçlerini arttırabilmesine de olanak sağlamaktadır. Oyun içerisindeki kasa ve kutuların içerisinden skinleri çıkarabilmek şansınıza bağlı olarak değişmekte; ancak gerçekten zordur. Bununla ilgili birçok gamer videolar yayınlamış açılan birçok kasa ve kutu ieçrisinden istenilen skinleri çıkartamamışlardır. Bu nedenle oyun içerisinde daha gelişmiş skinlere sahip olmak isteyen kullanıcılar kutu açma siteleri üzerinden bu skinlere daha az kutu açarak da sahip olabilmektedir. Bu durum da oyuncuların bu skinlere sahip olmalarını kolaylaştırarak bu siteleri tercih edilebilir hale getirmiştir.
Konuyla ilgili daha ayrıtnılı bilgiye https://yazilimaktif.com/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Teknoloji Haberleri
Yazar: SEO_Hizmetleri - 13-02-2021, 22:55 - Forum: Yeni Site Tanıtımı - Yorum Yok

Teknolojik Gelişmelerden Uzak Kalmayın
Teknoloji Haberleri ‘ni Türkiyenin En Hızlı ve Güncel Teknoloji Portalından Okuyun! Tekno Deha insanların teknolojik gelişmelerden uzak kalmaması adına hizmet veriyor. Site editörleri teknoloji dünyasındaki en yeni gelişmeleri web sitesinde yayınlayarak insanların doğru haberleri öğrenmelerini sağlıyor. Site üzerinde 15 farklı kategori bulunuyor. Bu kategorilerde teknoloji başta olmak üzere bilim, bilişim, oyun, uzay, internet, yaşam ve sinemaya dair pek çok farklı konuda paylaşım yapılıyor. Böylelikle insanlar haberleri ve içerikleri takip ederek ilgi duydukları konularda bilgi sahibi olabiliyorlar.
Yazılımla İlgilenenlerin İlgisini Çekecek Paylaşımlar
Web sitesinde yazılım bölümü de bulunuyor. Bu bölümde yazılımla ilgilenen kişilerin ilgisini çekecek paylaşımlar yapılıyor. Sayfa yapılan paylaşımlar arasında Wordpress SEO optimizasyon, işletim sistemleri, yazılım güncellemeleri ve uygulamalardaki değişiklikler bulunuyor.

Popüler Haberler Bir Tık Ötede
Web sayfasını inceleyen kişiler kategoriler altında yapılan haberleri bulabiliyorlar. Ayrıca sitede paylaşılan popüler haberleri merak edenler ana sayfada yer alan popüler haberler bölümünü takip ederek insanlar tarafından en fazla okunan ve incelenen haberleri öğrenebiliyorlar.

Bu konuyu yazdır

  350 $ Eşikli Hesap Satışı
Yazar: ByAds - 20-01-2021, 19:29 - Forum: Google Ads. (Adwords) - Yorumlar (3)

Selam Dostlarım. Bu hesapla reklam çıkabilirmiyim diye soracaksınız ben size hemen açıklayayım.

-350 Dolar eşikli hesaplardır.
-Sunucu Bizim dedicated imizden oluşturulmuş windows sunucularda yonetilir.
-10 gün içinde reklam yayına girmesse iade yaparım.
-İP-TV , SMM , Paket satış siteleri de almak istiyorsa cloaker ile reklamlarınızı çıkabilirler.
(NOT : Şüpheli ödemeden askıya alınırsa TELAFİ yaparım , Yoksa hiç bir şekilde TELAFİ yoktur )

Eğerki siz yonetiin derseniz +150 TL bir rakama biz yonetebiliriz.

Hesapların kapanma şansı %5 Eğerki reklam cıkmadan kapanırsa sınırsız telafi sağlarım.i

350 $ : 350 TL

Teslim Süremiz 1 gündür . (Bu ilk gün reklamınızın yayına girmesi anlamına gelmez 10 gun içinde girmesse iade yapacagımı soylemiştim.}

Bu konuyu yazdır

Brick Instagram Hesap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Yazar: Desvian - 17-01-2021, 00:21 - Forum: Hesap Alış-Satış - Yorum Yok

Bir instagram hesabı alırken bir çok dikkat edilmesi gereken şey vardır. Bu konuyu ilk defa başkasından instagram hesabı alacak kişiler için hazırlıyorum. İnstagram hesap alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır :

1-) İnstagram ilk mail nedir: İnstagram hesabının ilk maili o instagram hesabının kurulduğu/açıldığı mail hesabıdır. Instagram hesap alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey hesabın ilk mail'li olup olmadığını bilmektir. Eğer İlk mail ile verilirse bu sizin açınızdan büyük bir artı olur çünkü tamamen en yüksek rütbe olan maile ulaşımınız olur.

2-) Kurucu Mail : Kurucu mail, ilk mail ile karıştırılan bir terimdir. Kurucu Mailleri şuanda hesapta bulunan yetkili maildir. Fakat ilk hesabın açıldığı mail değildir. İlk Maile göre yetkisi daha zordur.

Önemli Not: Bazı hesapların ilk maili kayıp olabiliyor bu yüzden en azından sizde kurucu mailin olması gerekmektedir. Bu yine de bir risktir çünkü size satış yapan kişi ilk maile sahipse hesabı geri alabilir.

Bu konuyu yazdır

  Moderatör Alımları Siteyi Canlandırmak
Yazar: Desvian - 16-01-2021, 00:26 - Forum: Yönetici Açıklamaları - Yorum Yok

Uzun zamandır aktif değil forum. Bunu düzeltmek için forumda aktif olabilecek kişileri forumda moderatör olarak görmek isterim. İsteyenler pm yoluyla ulaşabilirler. Ayrıca forumda neler yapabiliriz ne kullanıcı için daha iyi olur bu tarz fikirlere açığız.

Bu konuyu yazdır

  Wmasters Ailesinin Yeni Yılı Kutlu Olsun
Yazar: Orunn - 01-01-2021, 14:19 - Forum: Yönetici Açıklamaları - Yorumlar (1)

2021 yılının tüm wmasters.net ailesine sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle..

Bu konuyu yazdır

Thumbs Up Doğrulanmış Profil ve İki Adımlı Doğrulama Sistemi
Yazar: Desvian - 01-12-2020, 19:30 - Forum: Yönetici Açıklamaları - Yorum Yok

Herkese merhabalar, kısa bir aradan sonra kaldığımız yerden devam ediyoruz.
wmasters.net olarak gelişmeye devam ediyoruz. Foruma doğrulanmış profil ve iki adımlı doğrulama sistemi eklenmiştir.
[Resim: CX6GOF.png]
[Resim: LXNXjN.png]

Herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.
Herkese iyi forumlar dilerim.

Bu konuyu yazdır